Adler AD 3040 Ocena produktu:

od 125,83 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Adler
  • Kategoria: Opiekacze
  • Kolor: czarny
Oferty (2)
Opis produktu

Bezpieczeństwo i prosta obsługa Wielofunkcyjny opiekacz ADLER AD 3040 to, aż pięć funkcji w jednym urządzeniu! Dzięki wysokiej mocy 1200W urządzenie umożliwia nie tylko opiekanie kanapek, ale także dwustronne grilowanie żywności, pieczenie chrupiących gofrów i ciasteczek typu ''orzeszki''.

Urządzenie wyekwipowane jest w 5 typów wymiennych płytek: do kanapek z chleba tostowego (płytka z trójkątami do cieńszych kanapek), do kanapek z chleba tradycyjnego (płytka z kwadratowymi wgłębieniami na grubsze kanapki), do grilowania (płytka z podłużnymi rowkami), do gofrów (płytka ''w kratkę''), do ciasteczek rodzaju ''orzeszki'' (płytka z rowkami na kuleczki ciasta).

Nie trzeba się już zastanawiać czy bardziej przyda się w domu grill czy maszyna do wypieku gofrów! Decydując się na zakup naszego artykułu zapewniamy sobie aż pięć różnych maszyn ukrytych w jednym opiekaczu!

Wielofunkcyjność i sprawność Tym razem nie trzeba się ograniczać! Ile razy staliśmy przed wyborem, które urządzenie kupić i które bardziej przyda się w domu? Część rodziny uwielbia tosty a Ty od czasu do czasu chcesz schrupać ciastka „orzeszki"? Mamy rozwiązanie perfekcyjne!

Nasz opiekacz łączy w sobie nie dwie czy trzy, lecz aż pięć najpopularniejszych funkcji opiekacza! Urządzenie zostało zaopatrzone w trójkątne płytki do kanapek z chleba tostowego. Ciepłe śniadanie w kilka chwil dla każdego członka rodziny!

Dla tradycjonalistów polecamy kwadratowe płytki, które pozwalają opiec kanapki z tradycyjnego chleba. Do tego grill kontaktowy do obustronnego grillowania, który przyda się na każdej imprezie nie tylko latem!

Dla najmłodszych i dorosłych miłośników słodkości są płytki umożliwiające wypiek gofrów. A już zupełnym bonusem są formy do wypieku ciasteczek „orzeszków". Któż nie pamięta tych pysznych łakoci! Dzięki tak pokaźnej opcji wyboru każdy domownik odnajdzie coś dla siebie!

Koniec nudnych kolacji i śniadań! Płytki z warstwą nieprzywierającą Przy tak wielu funkcjach może nam się wydawać,wykorzystywanie tego urządzenia będzie nieprzystępne. Nic bardziej mylnego! Płytki z powłoką nieprzywierającą zezwalają na prędkie i efektywne opiekanie kolejnych kanapek i wypiekanie ciastek.

Uchwyt izolujący przed gorącem pomoże ustrzec się przed przypadkowym poparzeniem. Dwie lampki kontrolne zasilania i nagrzewania znajdujące się w widocznym miejscu pozwolą kontrolować pracę urządzenia. Stabilne i gumowe nóżki uniemożliwią przypadkowe przesuwanie się urządzenia po kuchennym blacie.

Urządzenie zostało wyposażone w przystępny system blokowania płytek i ochronę przed przegrzaniem, więc może być używane nawet w obecności najmłodszych....

Podobne produkty w kategorii Opiekacze